پیام شهردار آبعلی به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبعلی ، حامد سلطان آهی شهردار آبعلی طی پیامی، فرارسیدن هفته ترویج عفاف و حجاب را به همه بانوان شریف و مؤمن جهان اسلام، بویژه شهر آبعلی تبریک گفت.
متن این پیام به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
حجاب، فریضه ای الهی است که موجب حفظ عزت و کرامت زنان و صیانت از حریم و شخصیت انسانی و ارزشگذاری به مقام آنان می‌گردد. حجاب، ارزشی است، منطبق با طبیعت انسان که برای دستیابی به کمال و رشد شخصیت انسانی فرض شده است تا سلامت و آرامش جامعه، محقق گردد.
انسان ها به طور ذاتی و فطری الگوپذیر بوده و مایلند، ارزش‌ها و ایده های باورمند خود را در جامعه جستجو کنند و از آنجایی که فرهنگ عفاف و حجاب می تواند به عنوان یک محرک موثر در جامعه، ضامن دستیابی به اوج کمال و یا رسیدن به زوال و نابودی باشد، این الگو را باید به سوی آمال متعالی سوق داد. لذا، در ترویج و گسترش حجاب و عفاف لازم است تا با اقدامات برنامه ریزی شده و بهره جستن از نماد و الگوهای شایسته که از مهمترین مصادیق آنها، ایجاد تنوع در پوشش اسلامی برای بانوان ایران زمین است، در این راستا گام برداشت .
اینجانب، فرارسیدن هفته ترویج عفاف و حجاب را به همه بانوان شریف و مؤمن ایران اسلامی بخصوص شهر آبعلی ، تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون همگان را در سایه رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب و تلاش در جهت ارتقاء کیفی آن در جامعه که سلامت رفتار و کردار جوانان این مرز و بوم  و صیانت حریم خانواده را تضمین می نماید، از درگاه ایزد منان، مسألت دارم.

  نظرات