پیام تسلیت شهردار آبعلی به مناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) و لیالی پرفیض قدر

حامد سلطان آهی شهردار آبعلی در پیامی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت امیر المومنین حضرت علی (ع) برلزوم بهره گیری از فضائل شبهای قدر تاکید کرد .
 
بسم الله الرحمن الرحیم
قال علی(ع):اَلحَقُّ طَریقُ الجَنَّهِ وَ الباطِلُ طَریقُ النّارِ وَ عَلى کُلِّ طَریقٍ داع
حق، راه بهشت است و باطل، راه جهنم و بر سر هر راهى دعوت کننده ‏اى است.
 شب قدر فرصتی است طلایی و ارزشمند برای شسشوی آینه دل از زنگار گناه و معصیت ، در این شب از آسمان ، باران انا انزلنا بر فرق زمین می بارد و چشمانمان با آب توبه شستشو شده ، کلام قرآن را در دهانمان جاری ساخته تا خواب غفلت چشمانمان را نیازارد.
شب قدر شبی است که در عرصه آن انسان می تواند ره صد ساله را یک شبه طی کند در این ساعات سراسر نور درهای رحمت الهی بر روی بندگان خالص خدا گشوده می شود تا همه ما بندگان گنهکار با واسطه قرار دادن قرآن کریم این معجزه جاودان بشریت و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت بویژه اول مظلوم عالم حضرت علی (ع) ضمن طلب استغفار و انابه به درگاه حضرت احدیت برای تعجیل در فرج مولا ومقتدای مان امام زمان (عج)، سربلندی اسلام و مسلمین ،آمرزش گناهان و سلامتی همه بیماران دعا کنیم .
 
اینجانب ضمن آرزوی توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف ویژه حضرت حق برای مردم ولایتمدار شهر آبعلی در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر و عرض تسلیت سالروز شهادت حضرت علی ابن ابی طالب(ع) ، از شهروندان و روزه داران محترم تقاضامندم با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی ، در مراسمات پرفیض و معنوی لیالی قدر حضوری چشمگیر داشته باشیم.

  نظرات